У Хорошеві відбулася зустріч із родинами загиблих Героїв

Дата: 29.05.2023 11:02

Доброта та милосердя надані людині Богом – це про Валентина Валентиновича Недзельського, благодійника, депутата Хорошівської селищної ради, пастора Церкви ЄХБ. Вже вкотре в Хорошеві, за ініціативи мецената,  26 травня у Домі молитви відбулась зустріч із родинами загиблих героїв Хорошівської територіальної громади, які віддали своє життя за нашу свободу.

Валентин Недзельський у спільній молитві згадав про усіх солдат, які захищають нашу країну, поминув Божим словом, тих хто вже не повернеться.  Світлана Порозінська – мати загиблого героя запропонувала свою допомогу у вирішенні проблем родин полеглих.  Лариса Головач-секретар Хорошівської селищної ради вручила подяку від селищного голови Марії Недзельській, яка підтримує сім`ї героїв та надає  волонтерську допомогу.

Висловлюємо щирі слова подяки усім, хто долучився до зустрічі!

Слава Україні! Вічна слава Героям!