У Хорошівській громаді вшанували матерів

Дата: 15.05.2023 09:38

12 травня в малому залі Хорошівського будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня матері.

В Україні традиційно вшановують і вітають матусь у другу неділю травня.

Урочистий захід організували: відділ культури та Хорошівський будинок культури, управління соціального захисту населення, служба у справах дітей.

Із вітальним словом до пристутніх звернувся заступник Хорошівського селищного голови Сергій Засімчук.

Побажав усім присутнім матерям терпіння, міцного здоров'я, мирного неба.

Спільною молитвою привітав із святом депутат Хорошівської селищної ради Валентин Недзельський. Разом із своєю родиною вони заспівали зворушливу пісню про мамину молитву.

Тематичні пісні, вірші, танці у виконанні солістів: Віталія Райковського, Олени Матвієнко, Романа Шостака та аматорських колективів: зразкового дитячого танцювального колективу "Кольорові пташки", театральної студії "Феєрія", хореографіного колективу будинку культури торкнулися серця кожного глядача у залі.

Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув у боротьбі за Україну.

Під час святкового заходу подарунками та квітами відзначили матерів та дружин загиблих воїнів, багатодітних матерів, батьків опікунів, сім'ї, які створили будинки сімейного типу.

Доземний уклін матерям та щира вдячність! Слава українським матерям!!!