13 травня на базі Хорошівського ліцею №2 відбувся відкритий благодійний турнір з волейболу до Дня Героїв України на підтримку ЗСУ.

Щорічно, 23 травня, українці відзначають День Героїв. Це свято запровадили на честь усіх захисників нашої країни, які боролися та продовжують боротися за рідну землю протягом не одного століття.

Присвячений День Героїв найкращим синам своєї Батьківщини, всім тим, хто віддав життя в боротьбі за рідну землю та її свободу: козаків, повстанців, січових стрільців та тих, хто сьогодні захищає рідну Україну на передовій.

Організували спортивний захід: відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради, Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа, Хорошівський ліцей №2, за сприяння Хорошівської селищної ради.

П’ять волейбольних команд узяли участь у змаганнях: жіночі із Хорошівської та Іршанської громад і чоловічі з Хорошівської ТГ, Іршанської ТГ,  команда «Зоря» Дворищенського старостинського округу.

Розпочався турнір із урочистого відкриття. Традиційно прозвучав Гімн України.

Із вітальним словом до присутніх звернулася т.в.о. начальника відділу Ірина Сівінська.

Хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у боротьбі за цілісність і незалежність України.

Про умови розіграшу повідомив директор ДЮСШ Володимир Панченко.

Першими розпочали змагання жіночі волейбольні команди Хорошівської ТГ та Іршанської ТГ. Учасниці показали високу майстерність гри, боролися за кожне очко, не бажаючи поступатися суперницям. У підсумку перемогу святкували волейболістки Хорошівської ТГ.

Затим змагалися чоловічі команди. Перед початком турніру провели жеребкування. Перша гра відбулася між командами Іршанської ТГ та Дворищенської «Зорі». Перемогу вибороли іршанські волейболісти. У другій грі на майданчику зустрілася команда Хорошівської ТГ та «Зоря» Дворищенського старостинського округу. У підсумку дворищани поступилися хорошівським волейболістам. Третя гра відбулася між командами Іршанської та Хорошівської ТГ. У результаті запеклої боротьби перемогла волейбольна команда Іршанської територіальної громади.

У підсумку серед чоловічих команд І місце посіла чоловіча волейбольна команда Іршанської ТГ;

ІІ місце  - команда Хорошівської ТГ;

ІІІ місце – команда «Зоря» Дворищенського старостинського округу.

Переможців та учасників нагородили Грамотами Хорошівської селищної ради та медалями.

Усі зібрані кошти під час турніру передали на потреби ЗСУ.

Слава Героям України!