Волейбольна команда Хорошівської ДЮСШ взяла участь у обласних змаганнях

Дата: 26.04.2023 09:06

26 квітня на спортивних базах Ємільчинської ТГ стартували змагання з волейболу серед дівчат 2008- 2009 р.н. які йдуть в залік обласних пошукових змагань під девізом "Хто ти, майбутній Олімпієць?" та проводить ГО ЖТО ВФСТ"КОЛОС".

До участі в змаганнях заявились команди:

Городницької, Курненської, Пулинської,Лугинської, Березівської, Олевської, Хорошівської ТГ та дві команди господарів Ємільчинської ТГ.

Вихованці Хорошівської ДЮСШ взяли участь у змаганнях з волейболу серед дівчат 2008-2009 р.н. Тренер Олег Черниш.

Змагання урочисто відкрили голова ГО ЖТО ВФСТ "Колос" Олександр Сташенко, спеціаліст сектору молоді та спорту Олександр Омельченко, директор Ємільчинської ДЮСШ Віктор Романуха, голова Ємільчинської МО ВФСТ"КОЛОС" Володимир Балюрко.