У Новій Боровій відбувся весняний турнір з футболу

Дата: 09.04.2023 09:04

2 квітня та 9 квітня 2023 р. на майданчиках Новоборівської ТГ проходив весняний турнір з футзалу, в якому взяли участь 10 команд з Новоборівської, Хорошівської та Іршанської територіальних громад. 2 квітня відбувся груповий етап турніру, а 9 квітня - фінальні ігри. В підсумку ФК "Іршанськ" посіла І місце, команда МГЗК - ІІ місце, ФК "Хорошів" - ІІІ місце, ФК "Дружба" (с. Рижани) - ІV місце. Дорослій команді ФК "Оріон" не вдалося пройти до фіналу за сумою забитих і пропущених голів, а молодій команді "Оріону" не вистачило залікових балів. Під час турніру було організовано скриньку допомоги для ЗСУ, в яку гравці та вболівальники мали можливість внести фінансову підтримку нашим воїнам. Зібрані кошти (5300 грн.) були передані захисникам з Нової Борової для придбання військового автомобіля.