Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги продовжує цикл тренінгів із протидії проявам гендерно зумовленого / домашнього насильства в Хорошівській громаді

Дата: 04.05.2023 15:45

Цього разу мобільна  бригада із задоволенням побувала в Давидівському старостинському окрузі.

Дякуємо за підтримку голові Хорошівської селищної ради Володимиру Столярчуку.

Дякуємо за організацію заходу старості Давидівського старостинського округу Галині Перчук, директору Давидівської гімназії Наталії Рип'янчин та її команді!

Дякуємо Хорошівському Бюро правової допомоги за співпрацю та підтримку!

Дякуємо учасникам за відчуття єдності! За злагодженость, цікавість, щирість, відкритість та співпрацю!

Ваш відгук: "Чому такого не було раніше? Чому нам про це ніхто не розповідав?" - найкраща рецензія нашої роботи та найвищий показник того, що ми рухаємося в правильному напрямку!