ПОВІДОМЛЕННЯ Хорошівської селищної ради про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 05.05.2023 09:01

Відповідно до пункту 4 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хорошівської селищної ради на 2024-2025 роки, Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хорошівської селищної ради на 2024-2025 роки та повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку розміщено на офіційному вебсайті Хорошівської селищної ради (розділ “Оголошення”).

Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми розпочато з дня його оприлюднення (повідомлення про оприлюднення звіту), 05 травня 2023 року, на офіційному вебсайті Хорошівської селищної ради та триватиме упродовж 30 днів, до 05 червня 2023 року.

Зауваження і пропозиції до проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хорошівської селищної ради на 2024-2025 роки та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хорошівської селищної ради на 2024-2025 роки подаються до Хорошівської селищної ради за адресою: вул. Героїв України, 13, смт Хорошів, 12101 або в електронному вигляді на електронну адресу: 04344587@mail.gov.ua.

Відповідальні особи: Сокирко О. О., тел.  (04145) 3-18-40.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів – з 05 травня 2023 року до 03 червня 2023 року.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.