Ти як?

Дата: 26.04.2023 12:55

«Ти як?»

Лише 2% українців звертаються по психологічну допомогу. 31% відмовляється про це думати в умовах війни.

Чи справді наше здоров’я не на часі?

Ти як? – всеукраїнська програма ментального здоров’я, ініціатива Олени Зеленської. Мета програми – зробити піклування про своє ментальне здоров’я звичним для кожного українця.

Переходьте за посиланням: 🔗https://howareu.com/

“Ти як?” допоможе знаходити в собі сили, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів та інші природні емоції.

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров’я України. World Health Organization (WHO) – експертний партнер, виконавчий партнер – ГО «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки й ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінет Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development).