Допомога на здобуття економічної самостійності

Дата: 17.04.2023 10:20

Управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради повідомляє, що   у 2022 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» лише за однією програмою «Власна справа» кошти для реалізації підприємницької ідеї отримали  123 особи на загальну суму 28,4 млн грн., які планують упродовж півроку створити 293 робочих місця. У 2023 продовжено  дію урядового проєкту «єРобота», який передбачає 6 грантових програм, зокрема мікрогрантів для створення власного бізнесу. Упродовж січня-березня 2023 року позитивне рішення на отримання мікрогранту одержали 29 осіб на загальну суму 7 млн грн., які планують створити  62 нових робочих місця.

Детальніше про участь в  урядовому проекті «єРобота» можна ознайомитись за посиланням https://erobota.diia.gov.ua/

Олександр  НЕЧИПОРЕНКО

Заступник начальника управління