Шановні жителі Хорошівської громади!

Дата: 16.04.2023 09:54

Вітаємо з величним християнським святом - Воскресінням Христовим!

Вже другий рік поспіль ми зустрічаємо це свято в умовах, коли кожен наш день – це боротьба, тому що противник продовжує вбивати українців, проливати кров невинних, руйнувати міста та села.

Але навіть в цих умовах з нами залишається віра. В Бога, в Україну, в Перемогу. І в наших Захисників і Захисниць, які мужньо та непохитно стоять на захисті територіальної цілісності України. Нехай Господь береже їх!

Молимось за кожного, хто невпинно продовжує працювати задля Перемоги України над одвічним ворогом.

Згадуємо у молитві тих, хто перебуває у ворожому полоні, на тимчасово окупованих територіях, хто втратив рідних та близьких, рідну домівку.

Нехай світле свято Воскресіння Христового сповнить наші серця надією, добром, щастям та радістю.

Нехай великодній вогонь Господньої благодаті підтримує вас у важкі хвилини. Пам’ятаймо, що після ночі настає ранок, після Голгофи – Боже воскресіння, а після битви – Перемога. Українська Перемога!

Світлого Великодня - вашим родинам!

Христос воскрес! Воістину воскрес!