ЛЮДИ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОСВІДЧУЮТЬ ОСОБУ ТА ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ГРОМАДЯНСТВО УКРАЇНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПРЕДСТАВНИКИ РОМСЬКОЇ МЕНШИНИ В УКРАЇНІ, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЦИХ ДОКУМЕНТІВ

Дата: 11.04.2023 16:31

Фото без опису

Люди, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, у тому числі представники ромської меншини в Україні, можуть отримати правову допомогу для отримання цих документів.

Зокрема, це такі види послуг:

консультації і роз’яснення з правових питань

допомога у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру

здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Мапа бюро — https://bit.ly/bpd_buro

Детальний алгоритм отримання документа, що посвідчує особу — у картках.

Система безоплатної правової допомоги гарантує недискримінацію і ввічливе та якісне надання правової допомоги усім клієнтам, незалежно від віку, статі, віросповідання, політичних поглядів, раси тощо.