У Хорошеві відбувся турнір з настільного тенісу

Дата: 04.04.2023 18:00

Другого квітня на базі Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір Хорошівської громади з настільного тенісу серед дорослих учасників і учасниць. На змагання учасники прибули із Хорошева, сіл Сколобів, Краївщина, Суховоля та Будо-Рижани.

Завдання заходу – розвивати різні види активностей не лише у селищі, а й по старостинських округах. Цього дня настільний теніс об'єднав усіх.

Основна мета турніру - популяризація здорового способу життя, залучення сільського населення до занять спорту, широке використання простих і здорових видів спорту - таких, як настільний теніс.

Спортивний захід організовано відділом охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради спільно з керівництвом Хорошівської ДЮСШ.

За рішенням суддівської колегії - чоловіків учасників поділили на дві підгрупи, переможці яких виходили у фінал. А от учасниці грали по коловій системі.

Із перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця.

Було багато напружених і яскравих моментів під час матчів. Дуже цікаво спостерігати за настроєм учасників під час гри, за тим, як переживали кожний влучний удар і кожен промах. Всі отримали масу незабутніх емоцій.

Серед чоловіків переможцями стали:

І місце – Сергій Кириченко (смт Хорошів);

ІІ місце – Андрій Сокирко (смт Хорошів);

ІІІ місце – Ігор Дем’янчук (смт Хорошів).

Серед жінок перемогу здобули:

І місце – Василина Ситяшенко (с. Суховоля);

ІІ місце – Мирослава Яхимович (смт Хорошів);

ІІІ місце – Оксана Гонгало (с. Будо-Рижани).

Переможців турніру нагородили грамотами Хорошівської селищної ради, медалями та цінними призами.

Усі учасники залишилися задоволені змаганнями і дуже сподіваються, що подібних турнірів буде проводитися якомога більше.