Увага! Важлива інформація!

Дата: 03.04.2023 13:29

Шановні громадяни!

На виконання листа Державної екологічної служби поліського округу, доручення голови обласної державної адміністрації від 18.03.2021 №1506/2-21/35 «Про дотримання вимог законодавства України у сфері управління відходами та визначення першочергових заходів стосовно інвентаризації місць видалення відходів, ліквідації неконтрольованих сміттєзвалищ, зменшення обсягів утворення відходів на підзвітних територіях, міських, селищних, сільських рад, лісового фонду та вздовж автодоріг», заради збереження навколишнього середовища, покращення стану екології та з метою запобігання виникненню та поширенню пожеж зумовлених займанням сміття, просимо дотримуватись норм та вимог безпеки при поводженні з побутовими відходами.

Категорично забороняється спалювати побутові відходи та скидати їх на території несанкціонованих звалищ та в інших місцях, які не призначені для збереження побутових відходів.