Цикл тренінгів з протидії та запобігання проявам гендерно зумовленого / домашнього насильства - відкрито

Дата: 30.03.2023 14:06

У Рижанському старостинському окрузі проведено перший  тренінг з протидії та запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству.

Захід відбувся за сприяння та підтримки голови Хорошівської селищної ради Володимира Столярчука та ініціативи мобільної бригади соціально- психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства (Тетяна Костриця, Олена ЯкубенкоВіталій Райковський).

Такі тренінги заплановано провести  у кожному з дванадцяти старостинських округів Хорошівської  громади. Тож завжди  раді бачити вас у нас на заході.

Дякуємо за організацію  старості Рижанського старостинського округу  Михайлу Кухтицькому.

#Мобільнабригадасоціальнопсихологічноїдопомоги_хорошів