Відбувся турнір Хорошівської територіальної громади з волейболу

Дата: 27.03.2023 17:59

У неділю, 26 березня, на базі Хорошівського ліцею №1 відбувся турнір Хорошівської громади з волейболу. Організаторами змагань були: відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради, Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа.

У змаганнях взяли участь чотири команди: чоловіча волейбольна команда Дворищенського старостинського округу, змішана волейбольна команда Топорищенського ліцею, змішана команда Хорошівської ДЮСШ, змішана команда смт Хорошів.

Змагання відбувалися по коловій системі. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.

Особливо видовищною й напруженою була гра за перше і друге місця.

Отож, за результатами гри:

І місце здобула волейбольна команда Дворищенського старостинського округу;

ІІ місце – волейбольна команда смт Хорошів;

ІІІ місце – збірна волейбольна команда Хорошівської ДЮСШ.

Команди-учасники показали на полі гарну майстерність, відмінну фізичну підготовку.

Переможців турніру нагородили грамотами та призами відділу охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради. Вітаємо учасників змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!