У Хорошівській лікарні відбулася акція донації крові

Дата: 24.03.2023 12:27

21 березня в КНП «Хорошівська лікарня» Хорошівської селищної ради завітали представниці Житомирського обласного центру крові аби провести донацію крові серед жителів Хорошівської територіальної громади. Усі охочі, за попереднім записом, мали можливість прийти та здати свою кров, щоб допомогти врятувати чиєсь життя.
У акції взяли участь близько сто сорока донорів.

Висловлюємо щиру подяку всім жителям та донорам, які цього дня прийшли й поділилися своєю кров’ю, а також старостам старостинських округів Хорошівської громади, які активно долучилися до проведення Дня донора.

Організація таких акцій є дуже важливою, оскільки кров допомагає рятувати життя не тільки захисників та захисниць, а й тяжкохворих дітей і дорослих.

Наступна виїзна акція забору крові у Хорошівській громаді запланована на 5 грудня.

Донори Зубринського старостинського округу