Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 12:24

Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників, які забезпечують водопостачанням, світлом, теплом, чистотою селище і села громади. Раніше це були звичайні, повсякденні речі, а зараз для багатьох вони набули надважливого значення, як і праця комунальників. Попри воєнні реалії сумлінно виконувати свої обов’язки на благо громади – це теж подвиг. Адже у них свій щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення їх найнеобхіднішим.

У день професійного свята висловлюємо щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади. Дякуємо вам за таку цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. Здоров’я, миру, благополуччя та затишку у ваших родинах!