Вихованці Хорошівської ДЮСШ продовжують здобувати перемоги у спортивних змаганнях

Дата: 13.03.2023 14:37

Навіть під час повномасштабної російсько-української війни спортивне життя в області та громадах продовжує активно вирувати. Постійно проводяться змагання з різних видів спорту. У них беруть участь й вихованці Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Володимира Панченка. Призові місця, які виборюють наші спортсмени, свідчать про активну й продуктивну роботу тренерського складу школи.

Так, 6 березня на спортивному майданчику в с. Романівка Бердичівського району відбувся турнір з футболу «Юні таланти». Вихованці секції футбол (тренер Володимир Бєлозеров) Хорошівської ДЮСШ посіли друге місце у своїй віковій групі.

У спортивному комплексі Іршанського ГЗК 8 березня відбувся відкритий турнір ДЮСШ з волейболу серед юнаків шкільного віку. В турнірі взяли участь команди: «Хорошів» Хорошівської ДЮСШ (тренер-викладач Віктор Орловський), Топорищенського НВК, Новоборівського ліцею, та «Іршанськ» Іршнської ДЮСШ.

Змагання проходили по коловій системі. Кожна команда намагалася здобути перемогу й не хотіла поступатися суперникам. Отож, переможці турніру:

І місце - команда «Топорище» Топорищенського НВК,

ІІ місце - команда «Хорошів» Хорошівської ДЮСШ,

ІІІ місце - «Іршанськ» Іршанської ДЮСШ.

Четвертими стали волейболісти Новоборівського ліцею.

11 березня у Житомирі відбувся відкритий турнір з боксу «Відкритий Ринг». У ньому взяло участь понад 110 спортсменів Житомирщини. Команду Хорошівської громади представили 8 вихованців ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача з боксу Пашкова Олега.

Отже маємо такі результати:

- золоті призери - Денис Литвинчук, Ярослав Кравченко, Артем Семеній, Максим Файдюк;

- срібні призери - Олександр Литвинчук, Кирило Бугай, Максим Чепель, Даніїл Бондарчук.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів з успішними виступами. Так тримати! Ви – гордість нашої громади!

Дякуємо українським захисникам та захисницям за можливість тренуватися та брати участь у спортивних змаганнях! Усі працюємо на Перемогу!

Підготовлено за інформацією Хорошівської ДЮСШ