Вшанували пам’ять Великого Кобзаря Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2023 19:41

"Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас сила

І воля святая!"

Т. Шевченко

1845 р.

Сьогодні, 9 березня, у день народження Великого Кобзаря, поета, художника, пророка біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся урочистий захід. Вшанувати пам’ять сина українського народу зібралися представники органів місцевого самоврядування, громадськість селища.

Захід підготовлено та проведено відділом культури Хорошівськоїс елищної ради та Хорошівським будинком культури.

Тарас Григорович Шевченко є визначною постаттю в історії України. Твори генія перекладено більш ніж ста мовами світу, сповнені любов’ю до рідної землі та є особливо актуальними зараз, коли Україна виборює свою територіальну цілісність.

Біля пам’ятника Кобзарю пророчо й сучасно звучали слова із його поеми «Кавказ» у виконанні здобувачів освіти Хорошівського ліцею №1 Інни Бутрик і Михайла Сапожника. Зі сльозами на очах Інна розповіла, що її тато на фронті та захищає свою рідну землю, бореться за свободу та незалежність.

По закінченню урочистостей секретар селищної ради Лариса Головач поклала квіти до пам’ятника Кобзарю.