Єднаймо Україну Тарасовим словом

Дата: 07.03.2023 13:21

Під такою назвою, 6 березня, у Хорошівському Будинку культури відбувся конкурс виконавці художнього слова, присвячений 209 річниці з дня народження Тараса Шевченка. Захід проводився з метою популяризації творів великого генія українського народу Тараса Григоровича, заохочення до класичної спадщини молодих талантів, сприяння формуванню професійної майстерності, високої духовності, усвідомлення національної ідеї та збереження традицій українського народу.

Конкурс організували та провели: відділ культури Хорошівської селищної ради і  Хорошівський Будинок культури спільно з відділом освіти Хорошівської селищної ради.

Понад 70 учасників із закладів освіти громади, клубів-філіалів читали вічні поезії Пророка українського народу. Найменшим учасникам конкурсу було від семи років, а найстаршій – понад п’ятдесят.

Кожен конкурсант/конкурсантка представляли своє прочитання віршів, поем, композицій, розкривали глибокий зміст, який закладав автор, розставляли правильні акценти та інтонації. Шукали паралелі між сучасними викликами, які поставали та постають перед суспільством.

Натхненно, звеличено й щиро звучав кожен рядок твору, який виконували учасники.

Журі було важко визначити переможців у заявлених категоріях. Отож кращими стали:

у номінації 6-9 років:

І місце – Чепель Євгеній (Хорошівський ліцей №1)

ІІ місце – Косинська Надія (Хорошівський ліцей №1)

ІІІ місце – Наку Єва (Хорошівський ліцей №1)

у номінації 10-15 років:

І місце – Сухая Марія (Рижанський ліцей)

ІІ місце – середня група театральної студії «Феєрія»

ІІІ місце – Дует Бутрик Інна та Сапожник Михайло (Хорошівський ліцей №1)

У номінації 15-18 років

І місце – Піонтківська Катерина (Хорошівський ліцей №1)

ІІ місце – Бовсунівська Анастасія (Краївщинський ліцей)

ІІІ місце – Юрків Дарина (Хорошівський ліцей №1)

Вітаємо переможців, а також усіх, хто любить й читає невмируще слово великого Пророка України – Тараса Шевченка.