Спільно відремонтували дорогу між селами Топорище та Галинівка

Дата: 06.03.2023 20:01

Із настанням весни розпочинається сезон благоустрою територій, зокрема ремонт дорожнього покриття у Хорошівській громаді.

У Топорищенському старостинському окрузі підприємець, депутат селищної ради, член фракції Політичної партії «Слуга народу» Володимир Лип’янець організував місцевих жителів аби самостійно відремонтувати дорогу.

Вони спільними зусиллями зробили поточний ямковий ремонт відрізку дороги між селами Топорище та Галинівка.

Депутат та активісти вирішили не чекати поки дійде черга до них, а якомога швидше зробити ремонт шляху бо по ямах, які утворилися за зиму мусять їздити щодня.

Володимир Лип’янець організував техніку, забезпечив відсівним матеріалом, а небайдужі жителі взяли лопати та закидали ями.

Хочеться насамперед подякувати тим, хто брав участь у роботах по ремонту дороги: Леоніду Балюку, Геннадію Данилевичу, Валентину Козакевичу, Олександру Лип’янцю, Сергію Денесюку, Роману Гусєву, Валерію Ковшару, Сергію Камінчуку, Сергію Колеснику, Віктору Козачку, Валерію Чернецькому, Сергію Галушкевичу, Андрію Кириловичу, Олександру Кириловичу, Юрію Нагорнюку, Олегу Денесюку, Максиму Кулашенку.

Як наголошує депутат, що узявся за ремонт дороги аби швидше й без пошкоджень автомобілів можна було дістатися до сусіднього села. Якщо не робити самому, а сподіватися тільки на владу – зміни не прийдуть.

Дякуємо Володимиру Лип’янцю та жителям старостату за активну життєву позицію.