Відбулася сесія Хорошівської селищної ради

Дата: 03.03.2023 13:48

Сьогодні, 3 березня, під головуванням селищного голови Володимира Столярчука відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії дев’ятого скликання.

У роботі також взяли участь начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради, старости.

Відразу після урочистого відкриття розпочалося засідання.

Серед ключових питань порядку денного було: звіт Хорошівського селищного голови про роботу виконавчих органів селищної ради за 2022 рік, внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік, питання земельних відносин тощо.

Окрім цього, розглянули депутатське звернення депутатки селищної ради Наталії Бутрик щодо побудови бомбосховища у Давидівській гімназії, яке також слугуватиме укриттям для жителів старостинського округу. Депутати вирішили детально вивчити та опрацювати дане звернення.

Заступник директор ПрАТ «Володарськ-Волинський льонозавод» Віктор Луцюк поінформував депутатів про створення на базі підприємства кластеру з вирощування та переробки технічних конопель. Як зазначив пан Віктор початок переробки конопель планується на осінь 2024 року. Навколо переробного заводу планують створити індустріальний парк для підприємців, які будуть зацікавлені у співпраці щодо вирощування конопель.

Депутати отримали вичерпні відповіді на усі поставлені питання.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських комісій. Тому сьогодні депутатами одноголосно прийнято рішення щодо внесених на розгляд питань.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.