461 дитина загинула в Україні за рік збройної агресії РФ

Дата: 02.03.2023 16:24

Станом на ранок 2 березня 2023 року більше ніж 1390 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 461 дитина загинула та понад 929 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 445, Харківській - 272, Київській - 123, Херсонській - 90, Запорізькій - 84, Миколаївській - 83, Чернігівській - 68, Луганській - 66, Дніпропетровській - 64.

1 березня внаслідок обстрілу ворогом с. Чорнобаївки Херсонської області поранено 1-річного хлопчика.

1 березня через обстріл військами РФ с.Клугино-Башкирівка Харківської області отримав поранення 14-річний підліток.

Через масовані бомбардування та обстріли протягом року збройними силами РФ пошкоджено 3126 закладів освіти. 438 з них зруйновано повністю.