У Хорошівській громаді провели агітаційні заходи до вступу до «Гвардії наступу»

Дата: 27.02.2023 16:38

Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад під назвою «Гвардія наступу». Їх створюватимуть при Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужбі України. Кістяк бригад складатимуть офіцери, які брали участь у бойових діях. На інші посади відбиратимуть цивільних за конкурсом.

У Хорошівській територіальній громаді провели агітаційні заходи щодо вступу охочих до лав штурмових бригад.

На захід зібралися: очільники громади, працівники органів місцевого самоврядування, представники старостинських округів, зацікавлені громадяни. Під час заходу, дізнались від представників селищної ради, Хорошівського відділення Національної поліції про проходження рекрутингової кампанії «Гвардія наступу», а також про конкурсний набір до поліції на зайняття вакантних посад інспекторів (середній склад поліції) та поліцейського (молодший склад поліції) тощо.

Нагадаємо що, набір проводиться до восьми бригад:

«Сталевий кордон» - бригада Державної прикордонної служби України, у лавах якої вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку.

«Червона калина» - до лав бригади також увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині та обороняли Київ.

«Лють» - бригада Національної поліції України.

«Рубіж» - до лав бригади також увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині.

«Спартан» - потужна штурмова бригада, яка обороняла Харків.

«Кара-Даг» - кара за анексований Крим настане. Ця бригада братиме участь у звільненні АРК.

«Буревій» - бригада утилізації російських військових.

«Азов» - легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя.

Підрозділи пройдуть підготовку, будуть оснащені й лише після цього відправляться звільняти території.

Як долучитися до бригад «Гвардії наступу»?

подати заявку онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, де представлені всі бригади, що комплектуються;

або ж звернутися до Центру надання адміністративних послуг (жителів Житомирського району чекають у «Прозорому офісі» за адресою: м. Житомир, пл. Польова, 8).

Гаряча лінія «Гвардії наступу» для консультацій – 0800 100 020.

Час повертати своє. Приєднуйся до #ГвардіїНаступу!