Як повідомляє сайт Черняхівської селищної ради, 26 лютого у Черняхові на базі ліцею номер 1 відбувся волейбольний турнір пам’яті Володимира Годлевського, започаткований ще 1995 року. 

Цьогоріч за звання переможця змагалися п'ять команд із Черняхівської громади та одна команда з Хорошівської.

Окрема щира вдячність нашим захисникам - Збройним Силам України, завдяки яким це спортивне свято стало можливим у наш неспокійний час. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв, які віддали життя за Україну.

Організатори: Черняхівська селищна рада, відділ освіти, молоді та спорту, Дитячо-юнацька спортивна школа.

Кожна гра - справжній спортивний двобій. Емоції спортсменів та вболівальників наповнювали спортивну залу до країв. Особливо у фіналі, коли змагались за перше місце команди "Зоря" (с.Дворище Хорошівської громади) і "Стрім" (смт Черняхів). І це не дивно, адже кожна із них демонструвала високий рівень підготовки. Сили були практично рівними.

Однак, гра є гра. І переможець в ній один. Цього року кубок волейбольного турніру імені Володимира Годлевського, медалі і м'яч  від Черняхівського селищного голови виборала молода і активна команда "Стрім".

Почесне ІІ місце у спортсменів "Зорі";

ІІІ - у команди ВК "Черняхів".

Кожна з команд-переможниць отримала грошові винагороди.  Вітаємо команду "Зоря" із черговою перемогою. Зичимо нових спортивних перемог, плідних тренувань та всебічної підтримки для розвитку команди. 

Щиро вітаємо переможців!

Фото взяті із Фейсбук сторінки Черняхівської селищної ради