Як повідомляє голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко, сьогодні 26 громад Житомирщини отримали 40 комплектів Starlink, які допоможуть забезпечити надійний та безперебійний інтернет-зв'язок в Пунктах Незламності. Серед них Хорошівська територіальна громада. Два комплекти Starlink отримав Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук. 

Це стало можливим завдяки співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з Міністерством цифрової трансформації України та нашими польськими партнерами й благодійниками.

Їх розгорнуть у Пунктах Незламності громади й використовуватимуть у разі відсутності електропостачання більш як 24 години.

Термінали Starlink допоможуть посилити теперішню Інтернет-мережу Пунктів та у разі надзвичайної ситуації допоможуть зв’язатися з екстреними службами, отримати важливу та найголовніше, перевірену інформацію. 

Це не остання партія обладнання, яке області передають міжнародні друзі. Найближчим часом очікується поставка ще однієї великої партії супутникового обладнання з Німеччини.

Спільно працюємо на Перемогу!