ДСНС інформує

Дата: 23.02.2023 14:36

У зв’язку з загибеллю людини внаслідок пожежі яка сталась 06 лютого 2023 року в смт Хорошів, з метою запобігання виникнення пожеж травмування та загибелі людей на них 22-23 лютого  2023 року головним інспектором ВЗНС Житомирського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області, особовим складом 22 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області, дільничним офіцером поліції відділення поліції №4 Житомирського РУП ГУ Національної поліції  в Житомирській області проведено пожежно-профілактичне відпрацювання, агітаційну роботу (надання консультацій, роз’яснень) мешканцям смт Хорошів, основну увагу звернуто на профілактику пожеж від необережного поводження з вогнем, експлуатацію електропобутових та теплогенеруючих приладів, а також порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, необхідність додержання правил пожежної безпеки у повсякденному житті.

У результаті проведення пожежно-профілактичне відпрацювання виявлено ряд недоліків щодо дотримання правил пожежної безпеки. Не у всіх будівлях перед топковим отвором на горючій підлозі розміщений металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м. У деяких мешканців печі та грубки мають тріщини. Вони не поштукатурені та не побілені, впритул розміщені ліжка, дивани та інші легкозаймисті предмети побуту. Виявлені випадки, коли дверцята у топкових отворах груб не щільно закриваються, а іноді вони взагалі відсутні, грубі порушення правил експлуатації електромережі (скрутки на електродротах, відкриті розподільчі коробки тощо). Це, в свою чергу, говорить про безвідповідальне ставлення до власної безпеки та життя і здоров’я власних дітей.

Будьте обачними, бережіть своє життя, майно і оточуючих від небезпеки виникнення пожеж!