СІМ’Ї З ДІТЬМИ НАЙВРАЗЛИВІШИХ КАТЕГОРІЙ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ХОРОШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ!

Дата: 20.02.2023 09:22

В цей складний час для всієї України в Хорошівській селищній раді  продовжують отримувати допомогу сім’ї з дітьми нашої громади, завдячуючи Віталію БУНЕЧКУ, голові Житомирської обласної військової адміністрації,  ГО «Неурядова організація  «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» та сприяння селищного голови Володимира СТОЛЯРЧУКА.

Благодійна акція продовжується для багатодітних родин, внутрішньо переміщених осіб та найвразливіших категорій населення, під час якої вже понад 300 сімей з дітьми отримали гуманітарну допомогу, яку особисто Олег Рябой, представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)  передає на громаду та старостинські округи.

Щиро дякуємо нашим партнерам за надану підтримку.

Управління соціального захисту

населення Хорошівської селищної ради