У Хорошеві змагалися найкращі шашкісти й шашкістки громади

Дата: 15.02.2023 09:40

10 лютого традиційно відбулася відкрита Першість Хорошівської територіальної громади з шашок.

Гостинно приймав учасників і учасниць Хорошівський будинок культури. Працівники закладу у фоє підготували локацію для спортивного змагання, а також музичний супровід урочистого відкриття.

Відкриту Першість Хорошівської громади з шашок організував відділ охорони здоров'я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради спільно з Хорошівською ДЮСШ.

Позмагатися в майстерності шашкової гри зібралося 23 шашкістів із старостинських округів громади та селища.

На урочистому відкритті змагань привітав присутніх заступник Хорошівського селищного голови Сергій Засімчук. Він побажав перемоги найсильнішим учасникам.

Хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у російсько-українській війні.

Змагання проходили за коловою системою. Турнір видався цікавим та напруженим. Учасники наполегливо боролися за призові місця. Запекла боротьба точилася на кожній дошці, в кожній партії. Найбільша інтрига за перше й друге місце залишалася у жіночій команді. Дві учасниці набрали однакову суму балів, тому зіграли додаткову партію, де й визначили переможницю.

Відповідно набраних очок місця розподілилися наступним чином,

- серед жінок:

І місце - Наталія Куц (смт Хорошів),

ІІ місце - Олена Сморщок (с. Дворище),

ІІІ місце - Ганна Гарбузюк (с. Краївщина);

- серед чоловіків:

І місце - Валерій Стрельцов (смт Хорошів),

ІІ місце - Віктор Мінялук (смт Хорошів),

ІІІ місце - Олександр Костецький ( смт Хорошів).

Переможців нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками.

Вітаємо найсильніших шашкісток і шашкістів громади! Бажаємо майбутніх перемог та успіхів у шашковій грі.

Дякуємо старостам: Миколі Лисюку (Сколобівський старостинський округ), Михайлові Кухтицькому (Рижанський старостинський округ), Юлії Миколайчук (Краївщинський старостинський округ), Валерію Паляниці (Дворищенський старостинський округ), Любові Шевченко (Дашинський старостинський округ) за організацію та підвіз учасників змагань, дирекції Хорошівського ліцею номер 1 (директорка Олена Гамська) за найчисельнішу команду. Усім, хто взяв участь у змаганнях, але цього разу не пробилися у фінал. Нехай в наступних змаганнях фортуна буде на вашій стороні!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення спортивного заходу!!! Донатимо аби підтримати наших захисників й захисниць. Наближаємо Перемогу разом! Кожен на своєму фронті!!!!