Docudays: переглянули та обговорили документальний фільм "Зламані гілки"
5 лютого, в малому залі ХОРОШІВСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ спільно з Віталій Райковський, редакторкою газета "Прапор", модераторкою клубу #docuдіє_2_0 Галина Мінялук, експерткою, дослідницею Ґолокосту на Хорошівщині, заступницею директорки Хорошівський ліцей #1 Валентиною Шевчук та відділом охорони здоров'я, молоді та спорту Хорошівська об'єднана територіальна громада відбувся перегляд та обговорення одного з кращих документальних фільмів про Голокост у часи Другої світової війни "Зламані гілки" режисерки Аяли Шарот, знятий у 2014 році в рамках проєкту "Мережа DOCU/CLUB - за реформи" [ Кіноклуби Docydays UA].
Розпочала зустріч Галина Мінялук із ознайомлення про мандрівний кінотеатр Docudays, фільми, які можна буле переглядати.
Затим, Валентина Шевчук розповіла про визначення Ґолокосту, у які роки відбулася найстрашніша трегедія минулого та які народи постраждали найбільше.
Переглянули документальний фільм "Зламані гілки". По завершенню стрічки обговорили побачене, кожен висловив свої думки і відчуття від побаченого.
Валентина Шевчук представила літературу, яка сповна розкриває тему Ґолокосту.
Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув у роки Другої Світової та російсько-української війни.
Валентина Онофріюк, директорка народного музею історії району розповіла де відбувалися розстріли єврейського населення у селищі, хто з місцевих жителів співпрацював з нацистами й видавав євреїв тощо.
Усі спікерки дискусійної панелі проводили паралелі між подіями, які відбулися понад 80 років тому в роки Другої Світової війни та сучасною російсько-українською війною. Як потерпають від знущань й геноциду українці нині, перебуваючи в окупації.
Глядачі подякували організаторам за змістовний просвітницький захід й висловили сподівання про подальші зустрічі.
Дякуємо ЗСУ за можливість жити та проводити різні заходи. Допомагаймо нашим захисникам і захисницям кожен на своєму фронті. Разом до Перемоги!
« повернутися до розділу «Відділ охорони здоров’я, молоді та спорту»