Культура: Хорошівський будинок культури очолив новий керівник

Дата: 02.02.2023 10:48

Сьогодні, 1 лютого, відбулася знаменна подія для сфери культури Хорошівської територіальної громади.

Винуватицею урочистостей стала директорка Хорошівського будинку культури, заслужена працівниця культури Зофія Райковська. Вона полишила керівну посаду та перейшла працювати старшою методисткою закладу культури.

Зофія Казимирівна понад сорок років віддала служінню культурі та мистецтву. Виховала плеяду талановитих хореографів, адже упродовж усіх років керувала танцювальним колективом Будинку культури. Усе трудове життя прищеплювала дітям та молоді любов до мистецтва. За її керівництва заклад культури став взірцевим не тільки в районі, а й області.

Високо оцінив роботу та нагородив Грамотою Хорошівської селищної ради за багаторічну працю, високий професіоналізм, вірне служіння мистецтву Сергій Засімчук, заступник селищного голови.

Також подякував за плідну багаторічну працю та нагородив Зофію Казимирівну Олег Шишук, начальник відділу культури.

Приємним творчим дарунком для винуватиці заходу та присутніх став виступ народного хору під керівництвом Любові Пастушенко.

Свої музичні вітання Зофії Казимирівні та глядачам подарував соліст Будинку культури Віталій Райковський.

Затим Олег Петрович розкрив інтригу й представив колективу БК та усім, хто завітав на захід нового очільника будинку культури. Наступником Зофії Казимирівни став Віталій Райковський.

Віталій Станіславович подякував за виявлену довіру та запевнив, що продовжить й надалі утримувати високу професійну планку закладу, розвивати та досягати нових звершень.

Вітаємо Віталія Райковського з новим призначенням та зичимо втілити усі задуми й плани, реалізовувати цікаві проєкти у сфері культури, застосовувати в роботі інноваційні методи і технології.