Хорошівські депутати передали військовим на фронт пічку та мобільний газовий комплект

Дата: 27.01.2023 13:02

Українські військові мають гарячі серця, проте і їм необхідне зовнішнє тепло, аби зігрітися, просушити одяг та взуття, поїсти теплої їжі. Особливо це актуально у нинішню зимову погоду.

Тому, нещодавно, депутати Хорошівської селищної ради, члени фракції Політичної партії «Слуга народу» Володимир Лип’янець і Олександр Корнійчук передали воїнам 135 окремого батальйону металеву мобільну пічку та мобільний газовий комплект. Це підрозділ управління Десантно-штурмових військ Збройних сил України, який призначений для забезпечення розгортання, функціонування та переміщення у визначені райони пунктів управління, проведення заходів повсякденної життєдіяльності у пункті постійної дислокації командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Володимир Григорович Лип’янець – приватний підприємець. Він виготовив таку необхідну на фронті річ – металеву мобільну пічку власними силами.

Як наголосили депутати, вони впевнені, що пічка й балон воїнів не підведуть та служитимуть їм на користь.

Олександр Корнійчук й Володимир Лип’янець домовилися із військовими про подальшу підтримку та співпрацю.

Тепла нашим захисникам та захисницям й Великої Перемоги!