Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Хорошівської селищної ради на 2023-2025 роки.

Дата: 23.01.2023 11:23

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Хорошівська селищна рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Хорошівської селищної ради на 2023-2025 роки. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Хорошівська селищна рада

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Хорошівської селищної ради на 2023-2025 роки розпочато з дня її оприлюднення на сайті Хорошівської селищної ради https://horoshihv-rada.gov.ua у розділі «Оголошення».
         Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до Хорошівської селищної ради.

Адреса: Хорошівська селищна рада, 12101 смт Хорошів Житомирської області, вул. Героїв України, будинок 13.

Контактні дані:

e-mail04344587@mail.gov.ua;

тел. (04145)3-18-40.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня публікації цього Повідомлення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.