Сьогодні, 20 січня, у Хорошівській громаді відзначили День Соборності України.

 ️Біля пам'ятника Тарасові Шевченку відбувся урочистий мітинг, підготовлений працівниками Хорошівського будинку культури. Зібралися очільники територіальної громади, представники структурних підрозділів селищної ради, підприємств та установ, а також активні жителі селища.

Відкрили урочистий захід Славнем України.

"22 січня 1918 року на IV універсалі Центральною Радою було проголошено, що Україна стала незалежною державою. Рівно через рік (22 січня 1919 року) було підписано Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Тобто за документом ці дві частини об'єднувалися в одну, щоб створити єдину державу. Назвали його просто "Акт Злуки".

На жаль, довгоочікуваного об'єднання так і не відбулося. Однак ця подія мала надзвичайний вплив на подальшу політичну ситуацію. Так, напередодні річниці 1990 року між Львовов і Києвом було створено "живий ланцюг" з мільйонів людей, які трималися за руки. Ця акція стала підтвердженням єдності та стійкості українського народу. Вона вважається однією з найбільших у світовій історії.

У 1999 року президент України Леонід Кучма підписав наказ про створення державного свята — Дня Соборності України — 22 січня".

Понад одинадцять місяців український народ героїчно виборює цілісність та незалежність, звілтняє рідну землю від російських загарбників. Щодня на полі бою гинуть найкрайші сини й дочки країни.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії росії.

Очільник громади Володимир Столярчук поклав квіти до пам'ятника Тарасові Шевченкові.