Триває співпраця Житомирського районного сектору №2 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області та управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

Дата: 19.01.2023 11:58

19 січня 2023 року з особою, засудженим до покарання, не пов’язаними з позбавленням волі, який перебуває на обліку Житомирського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, працював  заступник начальника управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Олександр Нечипоренко.

Під час бесіди з клієнтом пробації говорили про позитивну мотивацію,  стосунки з оточуючими, контроль над своїми вчинками та поведінкою, неприпустимість подальшої протиправної поведінки.

Такі заняття, на думку співробітників пробації, допомогають знизити можливість вчинення клієнтами пробації нових правопорушень.

Житомирський районний сектор №2

філії ДУ «Центр пробації»

у Житомирській області