Представники благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» зібрали та передали Хорошівській громаді продуктові набори у рамках регіонального проєкту «Важливий кожен». Благодійники надали допомогу в першу чергу літнім людям, які проживають наодинці. До складу таких наборів входять рис, макаронні вироби, олія, консерви, чай, сіль. Усього 11 продуктових позицій.

Сьогодні, 16 січня, у Хорошівську територіальну громаду завітали: Арсеній Пушкаренко, народний депутат України, член фракції політичної партії «Слуга народу», Віталій Бунечко голова Житомирської ОВА, Поліна Алдошина, представниця Благодійного фонду BGV, депутатка Житомирської обласної ради аби літнім мешканцям громади вручити продуктові набори в рамках рамках регіонального проєкту «Важливий кожен» від фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем».

«Із перших днів війни на території Хорошівської громади було зареєстровано понад 1,5 тис. внутрішньо переміщених осіб. На сьогоднішній день у громаді проживає понад 300 осіб, які виїхали із зони бойових дій, із них більше 50 дітей. Із першого дня повномасштабного вторгнення російської армії голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко, народний депутат України Арсеній Пушкаренко надавали всебічну підтримку й допомогу нашій громаді. Хочу подякувати їм за це. Хочу наголосити, що ми й надалі будемо допомагати тим, хто цього потребує», - наголосив Володимир Столярчук, Хорошівський селищний голова.

«Мені надзвичайно приємно знаходитися сьогодні у Хорошівській громаді та долучитися величезної благодійної акції, яку впроваджують благодійний фонд BGV Геннадія Буткевича та фонд «Чисті серцем» у рамках регіонального проєкту «Важливий кожен». Нині 20 000 продуктових наборів розданів Житомирській області більше ніж у п’ятдесяти громадах. Сьогодні хочу висловити слова величезної вдячності не тільки від жителів Хорошівської громади, а й від Житомирщини благодійному фонду BGV Геннадія Буткевича за надану допомогу під час війни, під час епідемії COVID-19 і є надійним партнером нашої області та регіону», - відмітив Віталій Бунечко, голова Житомирської обласної військової адміністрації.

Усього ж у рамках першої хвилі благодійного проєкту «Важливий кожен» фонди роздадуть 20 000 продуктових наборів для категорії населення віком 70+, що проживає на Житомирщині. Партії допомоги буде передано 55 сільським, селищним та міським радам у Коростенському, Житомирському, Звягельському та Бердичівському районах.

«Всі наші думки – з захисниками, і вся наша допомога та зусилля покладенні для їх підтримки та перемоги українського війська. Але в ці складні часи ми не повинні забувати про наших ближніх. Бо сила українців – у єдності. Після 24 лютого це побачив весь світ. Нашим обов’язком є турбота про тих, хто цього потребує. І цей проект – це повага та шана до старшого покоління. Багатьом із них сьогодні потрібна ця підтримка. Вдячний Міністерству закордонних справ, благодійним фондам та органам місцевого самоврядування, що разом у нас є можливість сьогодні підтримати людей», — зазначив Арсеній Пушкаренко, народний депутат України, член фракції політичної партії «Слуга народу».

Для того, щоб мати можливість масштабувати проєкт та допомогти якомога більшій кількості старших мешканців Житомирщини, ініціатори проєкту також оголошують про створення благодійної платформи «Важливий кожен» із закликом до регіонального бізнесу і всіх небайдужих громадян долучатися до збору коштів та товарів для формування більшої кількості продуктових наборів, які будуть передані людям літнього віку.
 

Поліна Алдошина, представниця Благодійного фонду BGV, депутатка Житомирської обласної ради наголосила на об’єднувальній силі благодійної ініціативи: «Я вражена, якою взаємодопомогою та співпрацею наповнений проєкт «Важливий кожен». Адже за кожним виданим набором стоїть велика команда, тижні роботи, сотні автівок, листів, документів і дійсно велике бажання підтримати людей похилого віку. Уже за перші кілька днів після анонсу проєкту ми отримали 55 листів від голів міських, селищних та сільських рад із запитами на ось такі продуктові набори для літніх людей. 24/7 ми тримаємо тісний контакт із місцевою владою та усіма партнерами, вирішуючи питання транспортування, зберігання, роздачі наборів.  Уся велика команда цього масштабного проєкту об’єднані ідеєю допомогти».

Виступи солістів та творчих аматорських колективі Хорошівського будинку культури та вихованців Хорошівської музичної школи додали присутнім гарного настрою та створили святкову атмосферу.

Понад 200 продуктових наборів для людей похилого віку (віком 70+ одинокі та 70+ одинокопроживаючі) у рамках проєкту «Важливий кожен» від благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» отримали літні жителі Хорошівської громади.

Більше інформації про благодійну ініціативу – на офіційному сайті:  https://kozhen.bgvfund.org/