Зустріч із родинами загиблих Героїв

Дата: 12.01.2023 10:09

За безіменними цифрами загиблих українських військових стоять конкретні люди з планами на майбутнє, зруйнованими мріями, осиротілими дітьми та вбитими горем батьками. Тому вкрай важливо всіляко підтримувати сім’ї Героїв.

Із нагоди різдвяних свят настоятель церкви євангельських християн-баптистів Валентин Недзельський спільно з представниками Хорошівської селищної ради провели зустріч із родинами загиблих Героїв у російсько-українській війні. На зустріч прибуло 11 родин із Хорошівської громади.

Розпочали зустріч із спільної молитви за українських захисників і захисниць, які перебувають у зоні бойових дій, за Велику Перемогу над ворогом.

Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих.

Валентин Недзельський виступив із пропозицією щодо постійної підтримки родин Героїв.

Із словами підтримки до присутніх звернувся військовий капелан, волонтер Іван Ключко.

Тамуючи сльози історією про загиблого сина - Героя Миколу Мулярчука із Зубринки поділилася мама, вчителька Зубринського ліцею Галина Павлівна Мулярчук.

Про важливість таких спільних заходів та всебічну підтримку сімей, які втратили найрідніших у російсько-українській війні наголосила у своєму виступі секретар Хорошівської селищної ради Лариса Головач.

Усім родинам Героїв вручили подарунки, які зібрали й надіслали голландські школярі.

Батьки та рідні загиблих зі словами вдячності й зі сльозами розчуленості приймали привітання і подарунки. Родини Героїв, які не змогли бути присутніми на святі також передали пакунки.

Затим присутніх пригостили запашним чаєм із смаколиками. Дітки, які були на зустрічі, теж отримали подарунки.

Підготувала Марія Сидоренко