У Хорошеві відбулися змагання з настільного тенісу

Дата: 13.10.2022 09:38

Шостого та восьмого жовтня, з нагоди Дня захисників і захисниць України, у Хорошівській громаді проходили змагання з настільного тенісу. У них взяло участь 17 юнаків та двоє юнок.

Організували й провели спортивний турнір відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради на чолі з начальницею Любов Євпак.

Змагання проводилися у два етапи: І – для вікової категорії до 18 років та ІІ – серед учасників, яким виповнилося 18 і більше років.

Спортсмени показали належний рівень підготовки, уміння відстежувати рухи суперника й прораховувати удари. Було цікаво спостерігати за захоплюючими поєдинками, що вирували за тенісними столами. Суперники докладали максимум зусиль аби вибороти перемогу.

У результаті напружених матчів місця розподілилися наступним чином: у першому етапі серед дівчат І місце здобула Мирослава Яхимович, ІІ – Анжела Козаченко. Серед юнаків першим став Ілля Цирібко, другим Вадим Косякевич і третім – Олександр Войтенко.

У другому етапі учасники продемонстрували яскраву та інтенсивну гру. У підсумку І місце виборов Андрій Сокирко, друге – Сергій Засімчук, третє – Євгеній Свіжевський.

Завершився тенісний турнір нагородженням. Переможці отримали дипломи, медалі та цінні призи.

Вітаємо призерів спортивного заходу. Зичимо учасникам нових перемог та спортивних звершень.