Футболісти Хорошівського ліцею №1 стали переможцями змагань з міні-футболу

Дата: 30.09.2022 09:19

30 вересня у Хорошеві на стадіоні «Спартак» з нагоди відзначення Дня Захисників та Захисниць України провели змагання з міні-футболу серед допризивної молоді громади.

Організатором турніру виступив відділ охорони здоров’я, молоді та спорту Хорошівської селищної ради.

Участь брали вихованці Хорошівських ліцеїв № 1 та № 2, Топорищенського та Зубринського ліцеїв.

За результатами змагань переможцям вручили Грамоти та медалі, всім командам подарували футбольні м’ячі та почастували солодощами.

1 місце – команда Хорошівського ліцею № 1;

2 місце – команда Зубринського ліцею;

3 місце – команда Топорищенського Ліцею.

До нагородження долучився голова Громадської організації «Хорошівська федерація футболу» Микола Ренкас.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо успіхів та перемог!

Низький уклін всім, хто захищав та продовжує захищати територіальну цілісність України.

Схиляємо голови в жалобі за тими, хто віддав своє життя за Україну.

Зичимо усім мирного неба над головою, а в кожній родині панує злагода та добробут!