Про податок на земельні ділянки

Дата: 06.01.2023 12:00

Шановні громадяни!

На офіційному вебсайті Хорошівської селищної ради додана можливість пошуку інформації про нарахований податок на земельні ділянки на території Хорошівської громади для громадян. Для цього потрібно на головній сторінці сайту у верхньому меню вибрати «Земельний податок» (як показано на зображенні нижче) або перейти відразу за посиланням. На наступній сторінці в полі «Введіть номер» потрібно ввести індивідуальний податковий номер громадянина (складається із 10 цифр) та натиснути кнопку пошук. У результаті з’явиться таблиця з інформацією про нарахований земельний податок.

Якщо індивідуальний податковий номер громадянина вказано вірно, але у таблиці відсутні записи, то це свідчить про те, що за вказаним номером відсутня інформація про нарахування земельного податку. У такому випадку для уточнення інформації про нарахування земельного податку на Вашу земельну ділянку радимо звернутись до Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області, за адресою: м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7 або до відділу земельних ресурсів Хорошівської селищної ради за адресою: смт. Хорошів, вул. Героїв України, 6.

Нагадуємо, що земельний податок можна сплатити за допомогою сервісу «Приват24», відповідно до інструкції.