Управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради долучилося до проведення  заходу   для дітей з інвалідністю в Церкві «Ковчег спасіння».

 Віруючі релігійної громади проілюстрували чудову виставу, яка показала дітям, що вони не одні в цьому житті, в них завжди буде підтримка від добрих людей та від Бога.

Під час проведення свята виступив депутат Хорошівської селищної ради, пастор та меценат Валентин Недзельський, який відзначив важливість підтримки незахищених категорій населення нашої громади, а особливо дітей з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги, захист їх прав, гідності та забезпечення благополуччя.  Заступник начальника управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради Олександр Нечипоренко подякував віруючим Церкви за активну участь в житті громади, привітав всіх присутніх з наступаючими святами та побажав міцного здоров’я, миру та швидкої перемоги.

Родини, які були присутні на заході отримали продуктові набори від релігійної громади та засоби гігієни від управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради.

Впевнені, що під час таких заходів, попри важкі часи, мешканці нашої громади отримують любов та підтримку від ближніх, впевненість у своїх силах.

 

Управління соціального захисту

 населення Хорошівської селищної ради.