Конкурс у рамках ініціативи ЮНЕСКО «Волонтери всесвітньої спадщини»

Дата: 28.12.2022 09:47

Із метою залучення молоді, місцевих громад та керівників об’єктів всесвітньої спадщини до спільного розвитку інклюзивних суспільств, де Всесвітня спадщина є джерелом стійкості, людяності та інновацій у 2008 році було засновано вказану ініціативу. Зазначений конкурс передбачає подання заявок від молодіжних організацій та установ у співпраці із зацікавленими сторонами і партнерами на реалізацію проєктів у форматі таборів на об’єктах всесвітньої спадщини у період з квітня по жовтень 2023 року. Запропоновані проєкти мають сприяти розбудові більш тісної співпраці та посилити залучення місцевих громад і молоді до збереження об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО через практичні та просвітницькі заходи.

Інформація про конкурс і посилання на заявку можна знайти на сайті ЮНЕСКО: https://whc.unesco.org/en/news/2495/.

Дедлайн самостійного подання заявок - 31 грудня 2022 року.