До уваги отримувачів державних допомог

Дата: 27.12.2022 11:32

З 1 січня 2023 року в Україні припинять виплати всіх видів державної допомоги, що продовжували автоматично на період воєнного стану.

Для продовження виплат необхідно звернутися із заявою до управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради в січні  2023 року.

Із собою слід мати оригінали паспортів громадян України, ідентифікаційних кодів, свідоцтв про народження дітей.

Автоматичне нарахування всіх видів державної допомоги буде продовжено лише для мешканців окупованих територій або жителям населених пунктів, де ведуться бойові дії. Відповідна постанова Кабміну від 15.11.2022 року №1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій» набула чинності 30 листопада.

Хорошівської селищної ради