Відбулося підсумкове розширене засідання  Координаційної ради з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі

Дата: 26.12.2022 15:52

Нещодавно відбулося підсумкове розширене засідання  Координаційної ради з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.  На засіданні підведено підсумки акції «16 днів проти насильства».

У рамках реалізації проекту «Щасливий той, хто щасливий  в себе вдома»  було переглянуто відеоролики на соціальну тематику «Ми проти насильства». Перемогу здобули команди Хорошівських ліцеїв №1 та №2, які були нагороджені грамотами та подарунками.

Також було нагороджено переможців:

-  конкурсу малюнка «Щаслива сім’я без насильства»  (1 місце- Сіліверстова Юлія, 2- Дідківська Марія)

- конкурсу учнівських творів «Щастя моєї сім’ї»  (1 місце- Дурицька Альона);

- учасників фотовиставки «Щаслива родина» (сім’ї: Гарбар, Дем’янчук, Кальватинських, Бугай, Молодиченко, Ніжник, Сокирко, Омельчук).

Захід проведено в межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення»  за підтримки уряду Канади.

Валентина Онофріюк