В умовах війни, коли вебсайти державних інституцій постійно атакуються ворогом, дуже важливо, щоб кожна людина мала доступ до усієї достовірної та важливої інформації про ситуацію, останні новини та інструкції, як убезпечити себе.

ДСНС України використовує канали комунікації для інформування громадян через WhatsApp або Telegram. Безкоштовні сервіси надають користувачам доступ до важливих оновлень, надійної та достовірної інформації, а також деталей про процедури реагування на надзвичайні ситуації.

Просте інтуїтивне меню дозволяє користувачам у найкоротший термін отримати відповіді на питання, що турбують. Для доступу до чат-боту через мессенджер «ДСНС України» (WhatsApp) необхідно перейти за посиланням (https://wa.me/380676785917?text=nочати) та «Інтерактивний інспектор» (Telegram) необхідно перейти за посиланням (https://t.me/Interactive_Inspector_Bot).

Далі можна вибрати необхідну тему з набору параметрів меню, щоб отримати доступ до відповідних інструкцій від ДСНС України, таких як ключові оновлення від організації, основні новини, інструкції з безпеки, рекомендації щодо укриття та посилання на офіційні джерела інформації.

Разом ми переможемо.

ГУ ДСНС України у Житомирській області