ЕСТОНІЯ ПЕРЕДАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ АВТОБУСІВ ДЛЯ УКРАЇНИ, ЗОКРЕМА, ЖИТОМИРЩИНИ

Дата: 21.12.2022 15:46

Цього разу Естонська Республіка передала 26 автобусів для 4 областей України: Харківської, Полтавської, Київської та найбільше Житомирської.

🇺🇦🇪🇪Днями з Головою Естонського Парламенту Юри Ратас - Jüri Ratas спільно з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонії в Україні Kaimo Kuusk, начальником Житомирська ОДА Віталій Бунечко передали чергову партію автобусів регіонам. Зокрема, 11 із них отримала Житомирська область. Вітаю Новоборівська об'єднана громада, Пулинська територіальна громада, Березівська сільська рада об’єднаної територіальної громади, Старосілецька сільська громада, Харитонівська сільська об'єднана громада, Словечанська ТГ, Білокоровицька сільська рада, Чоповицька громада, Коростенську спортивну школу та Житомирський обласний ТЦК та СП із отриманням такого важливого транспорту.

❗️Хочу нагадати, що раніше Естонія вже передала Україні 17 автобусів для Київської, Полтавської та Житомирської областей. Загалом Україна вже одержала 4️⃣4️⃣ естонські автобуси. Це велика допомога, тому що багато автопарків згоріло від російських обстрілів, багато транспорту передано для потреб ЗСУ. Лише громади Житомирської області передали військовим у перші місяці повномасштабного вторгнення близько 100 наявних автобусів.

✅Раніше отримали Брусилівська селищна рада, Малинська міська рада, Лугинська селищна рада, Олевська міська рада, Овруцька міська рада, Хорошівська об'єднана територіальна громада, Державний університет "Житомирська політехніка" та окремі підрозділи ЗСУ.

🤝Дякую братній Естонії! Працюємо далі!

* джерело фото: https://www.zhitomir.info/