Команда із Дворищ взяла участь у відкритому Чемпіонаті з волейболу

Дата: 19.12.2022 11:20

17 грудня у селищі Ємільчине відбулися змагання з волейболу в залік Колосіади кращих спортсменів Житомирщини пам'яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України К.К. Марчука ( відкритий Чемпіонат ГО ЖТО ВФСТ «Колос»).

У них взяли участь десять чоловічих команд, серед яких були волейболісти Дворищенського старостинського округу Хорошівської територіальної громади.

За результатами жеребкування команди були розподілені на три підгрупи:                                                                                                                                            - групу «А» склали: ВК «Рембудсервіс» (смт Ємільчине), ВК «Случ» (м. Любар), ВК Овруцької ТГ;

-групу «Б» склали: ВК ЗСУ «ЖОМТПК та СП» (м. Житомир), ВК «ПУЛИНИ» (смт Пулини), ВК «КУРНЕ» (с. Курне, Курненська ТГ);

- групу «В» склали: волейбольна команда Короростенського району, ВК «Станишівка» (с. Станишівка, Станишівська ТГ), ВК «Дворище» (с. Дворище, Хорошівська ТГ), ВК Лугинської ТГ.

За результатами ігор за коловою системою в групі «А» набрала шість очок та виборола перше місце волейбольна команда «Рембудсервіс» (смт Ємільчине), овручани з трьома очками на другому місці, любарчани треті. В групі «Б» команда ЗСУ «ЖОМТПК та СП» (м. Житомир) набрала шість очок та посіла перше місце, ВК «Пулини» з двома балами на другому, ВК «Курне» з одним очком на третьому. В групі «В» переможцями стала команда Коростенського району, яка набрала шість очок, ВК «Дворище» набрала п'ять очок і посіла друге місце, Лугинська ТГ із чотирма очками посіла третє місце, Станишівка з трьома очками на четвертому місці.

Тож до фіналу трьох пробилися переможці своїх груп. За круговою системою визначався переможець турніру. За третє місце боролися волейбольні команди Коростенського району та «Дворище» (с. Дворище, Хорошівської ТГ).

Фінальні ігри не підвели очікувань.  Гравці показали якісний, видовищний, емоційний, командний волейбол.

- У нашій групі «В» зібралися найсильніші волейбольні команди області, - розповідає Дворищенський староста Валерій Паляниця. - Наші спортсмени у запеклій боротьбі виборювали кожне очко у суперників. Від переможців груп, які набрали шість очок, а також фінальних поєдинків нас відділив лише один бал. У підсумку ми посіли четверте місце серед десяти команд обласного Чемпіонату. Це хороший результат для команди, будемо працюватимемо на перемогу в наступних змаганнях.

Хочу висловити слова глибокої вдячності благодійникам, які підтримали й надали усю необхідну допомогу аби ВК «Дворище» змогли взяти участь у змаганнях. А саме: директору ТОВ «Діва-Агролан» Руслану Королю, ФОП «Віктор Данюк» Віктору Данюку та Андрію Розвадовському. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.

Вітаємо волейбольну команду «Дворище» із вдалими стартами та загальнокомандним четвертим місцем відкритого Чемпіонату ГО ЖТО ВФСТ «Колос». Бажаємо продовжувати тренуватися та наступного разу стати переможцями змагань.