У Хорошівській громаді привітали працівників органів місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 15:25

Сьоме грудня – свято всіх, хто працює в органах місцевого самоврядування.

В умовах воєнного стану перед Хорошівською громадою, як і всією державою, постали нові виклики: створення безпечного середовища для мешканців та переселенців, які рятуються від війни, організація волонтерської діяльності для наших військових та цивільних, вирішення низки питань в соціальній та економічній галузях.

Сьогодні у фоє Хорошівського будинку урочисто вітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

Зі словами привітання до учасників зібрання звернувся Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук.

- Одним із пріоритетних напрямків роботи селищної ради у військовий час є соціальний захист та надання соціальних послуг населенню. За сприяння селищної ради та постійній підтримці Житомирської ОВА, підприємців, небайдужих громадян найвразливіші категорії населення, серед яких внутрішньо переміщені особи, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей отримували гуманітарну допомогу:  продукти харчування, дитяче харчування, дитячі та дорослі підгузки, засоби гігієни, побутову хімію, одяг тощо. Загалом 4000 осіб отримали більше 40 т допомоги, - зазначив селищний голова.

Володимир Володимирович також побажав присутнім  професійного зростання, творчої наснаги, плідної роботи, підтримки громади та самореалізації в системі місцевого самоврядування.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, високі морально-ділові якості, вагомий особистий внесок у зміцнення і розвиток громади кращим депутатам селищної ради та керівникам структурних підрозділів очільник громади вручив Грамоти Хорошівської селищної ради: Валентині Онофріюк та Миколі Кочину – депутатам Хорошівської селищної ради 9 скликання, Ірині Ткаченко – керуючій справами (секретар виконкому) селищної ради, Інні Мороз – начальниці відділу «Центр надання адміністративних послуг», Олені Матвійчук – начальниці відділу освіти, Валерію Паляниці – старості Дворищенського старостинського округу, Олені Васяніній –старості Радицького старостинського округу.

Завершилися урочистості творчими вітаннями від аматорських колективів та солістів Хорошівського будинку культури.