Відбувся турнір Хорошівської громади з волейболу до Дня ЗСУ

Дата: 07.12.2022 14:22

За ініціативи відділу охорони здоров’я, молоді та спорту 7 листопада у спортивному залі ліцею №1 з нагоди Дня Збройних сил України відбувся турнір з волейболу серед учнівської молоді.
У них взяли участь 4 команди: Хорошівських ліцею №1 та ліцею №2, Зубринського і Топорищенського ліцеїв.
Урочисту частину турніру відкрили Славнем України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих захисників під час російсько-української війни.
Із вітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови Сергій Засімчук. Він побажав волейболістам позитивних емоцій, хорошої гри та перемоги найсильнішим гравцям.
Головний суддя змагань Володимир Панченко озвучив умови та правила проведення турніру.
Змагання проводилися по коловій системі, кожна команда провела по два матчі.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, гравці запекло змагалася за звання переможців. Усі команди були сильні та варті перемоги.  Особливо напруженими стали фінальні матчі, у яких змагалися юні спортсмени ліцею №1 та ліцею №2.

Отож цього разу у нелегкій боротьбі перемогу здобули:

- І місце - команда Хорошівського ліцею №2;
- ІІ місце - команда Хорошівського ліцею №1;
- ІІІ місце - команда Зубринського ліцею.
Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції не тільки юним спортсменам, а й вболівальникам.
Переможці турніру отримали Грамоти Хорошівської селищної ради та подарунки.
Вітаємо учасників змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!