Володимир Столярчук інформує

Дата: 06.12.2022 17:31

Фото без описуСьогодні, 6 грудня, хочу привітати усіх військовослужбовців із Днем Збройних сил України!

Звісно, я не можу не згадати усіх, хто загинув у боротьбі за свободу та незалежність нашої держави.

Вічна слава та вічна пам’ять Героям!

Хочу побажати усім хто зараз служить, або дотичний до Збройних сил України міцного здоров’я, витримки, Перемоги, усього найкращого й земних благ.

Саме головне – повертайтеся якнайшвидше живими та з Перемогою!

Учора  був Всесвітній  день  волонтерів

Із нагоди свята хочу привітати й подякувати усім волонтерам, які допомагали та продовжують допомагати Збройним силам України, усім хто продовжує допомагати переселенцям. Звісно, без волонтерського руху, без людей, які відгукнулися на біду важко було б справитися з тими викликами, які постали перед громадою.

Хочу подякувати нашим закордонним друзям, які надавали й надають вкрай необхідну допомогу, а також побажати їм миру й перемоги!

Коротко про головне

На території громади облаштовані й діють сім Пунктів незламності, два з яких працюють цілодобово. Один - у Хорошівському Будинку культури, другий - у пожежній частині. Усі Пункти незламності оснащені речами першої необхідності. Хочу попросити громадян пам’ятати, що у нас триває 286 день повномасштабної війни. У разі планового відключення світла не йти одразу до Пункту, щоб зарядити мобільний телефон, який розрядився. Адже у засобах масової інформації постійно попереджають про те, що потрібно тримати телефони, повербанки зарядженими, зробити відповідні запаси води.

У разі відключення світла чи блекауту у громаді працюватиме інтернет. Слід подивитися на скільки вольт розрахований ваш роутер, взяти акумулятор й підключити до роутера та продовжити користуватися інтернетом, тому що наші провайдери забезпечені генераторами.

Хочу усім побажати Перемоги. Нехай у ваших домівках не зникає світло, тепло, вода та інтернет!
Слава Збройним силам України! Слава Україні!